ODER - Otistik Çocukları Koruma ve Yönlendirme Derneği

ODER’den kamuaoyuna duyrulur…Derneğimizin HAKİKİODER, ÖZODER, İZODER ya da İLODER gibi isimlerle faaliyet gösteren kişi ya da derneklerle hiç bir alakası yoktur.

dikkat
ODER Otistik Çocukları Koruma ve Yönlendirme Derneği, otistik çocukların anne ve babaları tarafından kurulmuş bir dernektir. Ocak 2000 tarihinden bu yana ailelerle dayanışma başta olmak üzere, eğitimci eğitimleri, seminerler, sosyal aktiviteler yapmıştır. Otizm ile ilgili her türlü gelişmeyi takip etmiş ve temel sorumluluk taşıdığı kitle olan ailelerimizi bilgilendirmiştir. Ancak bilimsellikten uzak hiç bir konuda duyuru ya da uygulama yapmamıştır.
Zaman zaman ODER ismini kullanarak derneğimizle bağlantılı olmayan kişilerin bazı grişimleri olduğu duyumları alıyoruz. Özellikle son dönemde artarak bize iletilen şikayetlerden de öğreniyoruz ki ODER ismi farklı şekillerde kullanılmaktadır.
Derneğimizin HAKİKİODER, ÖZODER, İZODER ya da İLODER gibi isimlerle faaliyet gösteren kişi ya da derneklerle hiç bir alakası yoktur. Konuyu özellikle Otistik Çocuk Sahibi ailelerimizin ve kamuoyunun dikkatine sunarız..
Saygılarımızla
ODER
Otistik Çocukları Koruma ve Yönlendirme Derneği


Facebook'ta paylaş

Yorum yapın

*
Aşağıdaki kelimeyi kutucuğa yazınız.
Anti-spam resmi